נדל"ן

שוק הנדל"ן בישראל הינו שוק מורכב ובעל מאפיינים ייחודיים. על כן, נקודת מבט מסחרית-עסקית היא חיונית.

בין אם מדובר ברכישה, מכירה, פיתוח או השקעה, עורכי הדין בפירמה בעלי זיקה אמיתית לנדל"ן, מבינים את צרכיהם של כל הצדדים המעורבים ובעלי ניסיון מתאים בפרויקטים בכל הגדלים והסוגים. על כן מחלקת הנדל"ן בפירמה היא השותפה הנכונה לדרך, לשם הצלחת העסקה.

צוות המחלקה מעניק ללקוחות הפירמה ליווי מקיף החל משלב המו"מ ועד לסיום מוחלט של העסקה תוך מתן דגש על הזווית העסקית-מסחרית בכל עסקה המאפשרת יצירת פתרונות משפטיים יצירתיים ונכונים יותר.

לעורכי הדין במחלקה ניסיון רב ולפירמה פעילות ענפה בתחום ההתחדשות העירונית (פינוי בינוי, תמ"א 38/2 ,תמ"א 38/1), עסקאות קומבינציה, ליווי פרויקטים נדל"ניים בהיקף של מאות יחידות דיור, קבוצות רכישה, עסקאות אופציה, עסקאות מכר יד שניה, רכישת דירות מקבלן ועוד.

צוות המחלקה מייצג את כל השחקנים הרלוונטיים בתחום הנדל"ן, הן קבלנים ויזמים והן בעלי זכויות, דבר המאפשר ראיה רחבה ונכונה יותר במסגרת המו"מ המשפטי והמסחרי.

במסגרת הליווי המשפטי המקיף, צוות המחלקה מייצג את לקוחות הפירמה מול הרשויות השונות (רשות מקרקעי ישראל, רשויות מקומיות, וועדות לתכנון ובניה וכו'), מספק פתרונות גם בתחומי המס (מיסוי מקרקעין ומס הכנסה) וכן, במידת הצורך, מייצג בהליכי ליטיגציה בתחומי הנדל"ן.

אנו מציעים מגוון רחב של שירותים, מאגדים יחד את המשאבים השונים שנמצאים תחת קורת הגג של הפירמה והכל בכדי להעניק פתרון משפטי שלם ללקוחותינו.

  • ייצוג חברת גז-עד בע"מ בעסקת קומבינציה בנוגע לבניין לשימור בתל אביב, מו"מ משפטי בנוגע להסכם הקומבינציה מול ב"כ הבעלים, וליווי הפרויקט עד למסירת הדירות לרוכשים.
  • ייצוג חברת הרצל חכמוב ובניו פיתוח ובניה בע"מ – עסקאות תמ"א 38/2 (מתווה של הריסה ובניה מחדש). במסגרת העסקה יהרסו 2 בניינים ויבנה בניין אחד מודרני, משרדנו מלווה את היזם לכל אורך התהליך ועד למסירת הדירות לרוכשים.
  • ייצוג  רפאל א.ג. יזמות בע"מ וסופרין פנדום פיתוח בע"מ  עסקאות תמ"א 38/2  עבודה על הסכם פינוי בינוי לחתימת בעלי הזכויות במתחם, ליווי היזם בפרויקט פינוי בינוי.
  • ייצוג חברת  אמנון גור סוכנות לביטוח (2000) בע"מ ואן.סי.אר גלובל בע"מ ברכישת שטחי משרדים עבור מטה החברה.
  • ייצוג חברת ג'רוזלם רזידנס בע"מ ברכישת מקרקעין המשמשים כבית סיעודי (לקשישים) בשכונה בקעה בירושלים.
  • ייצוג  עמותת שלטון ביתר וחברת כפר הנוער דוד רזיאל בע" כפר הנוער דוד רזיאל בע"מ.

חדשות אחרונות